Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNĚ z ŠAMPIÓNŠÍPU

30. 7. 2011

DOPRAVA  a související

 výsledky z MS formou SMS přes TWITER

VÝSLEDKY - SOUHRNNĚ PO JEDNOTLIVÝCH DNECH (pdf)

wdscf3767.jpg

 

ZDRAVÍME VŠECHNY DOMA

TRANSATLANTICKÉ SPOJENÍ NĚKDY TROCHU FUNGUJE

TAKÉ SE PODAŘILO UMÍSTIT I NĚKTERÉ Z FOTEK

TECHNICKO-STRATEGICKÁ DATA K PŘEPRAVĚ

 první test připojeni . . .

. . . dnes už v Ámerice - je zrovna 02:19 - a už taky neděla - jako u vás

protože je již i na nás unavené trasportem je pozdě - tak jen stručně, více snad až po vyspání. Dorazili jsme do cíle a komplikace dopravy i přestupů jsme přežili ve zdraví. Zatím chybí jen jednomu jedno zavazadlo. Nálada však nepoklesla. Pádla máme i imigračnbyli úředníci byli sqělí - takže nikoho nevrátili, snad jen jedno jablko z batohu si s úsměvem přisvojili. 

Pozdravujeme všechny doma! 

SOBOTA - 30.7.2011 - den cestovatelský - který trval den a půl

Zatím jen data cesty. .........  (nestihám připisovat)

NEDĚLE - 31.7.2011 - relaxace

.. den relaxace ..

PONDĚLÍ - 1.8.2011 - první training v prádelně suptropické Ameriky

Kajmani nás ještě neobjevili, za to však z výše sledovali pelikáni s kormorány. Také si s námi do zátoky přišla zatrénovat jedna delfínice s delfínčetem....

ÚTERÝ - 2.8.2011 - druhý  den přípravy a aklimatizace

Na vodě byylo poznat, že si na místní (subtropické) klima již i trošku přivykáme. V podvečer slavnostní zahájení - v centru města. (Fotky zde jednou budou)

STŘEDA - 3.8.2011 - první boje - 2000 m

Docela zklamáním je pro závodníky vlastní závodiště. Ze závodů vlastně nic nevidí a velmi špatně (snad ani nelze) usuzovat jak  boje průběžně odvíjí. Jinak zázemí je velmi slušné, klimatizované - v budově. My se však  (před chladem klimatizace ) nejčastěji ukrýváme na terase venku.

Na 2000 m  (MIX i OPEN) nás rozhodčí odsoudili v obou případech na 4. místa.  Nic s tím nenaděláme, soupeři jsou opravdu dobří - šance na nějaké další medaile zatím však vyhodnocujeme pozitivně. Skoro nepochybně jsme byli v mixu poškozeni, zveřejněné časy dojezdů nikterak neodpovídaly našemu pozorování v cíli. Ale na protest po pozdním zveřejnění výsledků již nebyl prostor (a navíc časy startu jsme mohli jen odhadnout).

Večer se i usmálo štěstí - jeden ztracený kufr se konečně našel. To bylo radosti!!

Časový posun mezi námi a vámi a také večerní unava a někdy i přetížený hotelový net - někdy brání rychlejšímu zveřejnění novinek a fotek. Mějte doma s námi trpělivost a pochopení. Díky.

ČTVRTEK - 4.8.2011 - 1000 m

Pro nás dosti neobvyklá trať, v Open (i s děvčaty) jsme porazili jen Němce. takže za dnešek 5. a 6. na světě.

PÁTEK - 5.8.2011 - 200 m

wdscf4089.jpgdnes byly Grand veteránské MIXY i Premiéři na 5. a 6. místě. Od postupu do velkého finále nás bohužel dělilo jen 0,026 sec. Úctu u soupeřů jsme však neztratili.

 

 

 

 

 

SOBOTA - 6.8.2011 - 500 m, MiXy a také poprvé na malých lodích

wdscf4285.jpgdnes ............  ........ ............. ........ ..... ......... .     ....   .........  .    ...... ... ............. ........ ..... ......... .     ....   .........  .    ...... ... ............. ........ ..... ......... .     ....   .........  .    ...... ...  ............. ........ ..... ......... .     ....   .........  .    ...... ...

 

 

NEDĚLE - 7.8.2011 - 500 m v kategorii OPEN

 

 

 

 

wdscf4329.jpg .......... ... ....... .......... ...... ......  ........ ..... ........ ........ ..... ......... .  ...... .    ...... ... ............  ........ ............. ........ ..... ......... .        .            .    ...... ... ............  ........ ............. ........ ..... ......... .        .          .    ...... ... ............  ........ ............. ........ ..... ......... .        .       .    ...... ... ............. ........ ..... ......... .     ....   .........  .    ...... ...

 

 

 

PONDĚLÍ - 8.8.2011 - odpočinek, relaxace ... či jen vyspání se z únavy předchozích dnů

.......

 

 

 

ÚTERÝ - 9.8.2011 - cesta zpět

......

STŘEDA - 10.8.2011 - podle cestovatelského plánu - již doma !!

.......

OMLOUVÁME SE, ALE TRANSATLANTICKÉ VÝPADKY V INTERNETU ZPUSOBILY, ŽE VŠE NAPSANÉ SE ZTRATILO, NENÍ JIŽ SÍLA NA OBNOVU, TAK VÍCE SEPÍŠEME AŽ PO NÁVRATU - DOMA. 

 

Náhledy fotografií ze složky TAMPA BAY

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář